Çocuk Kitapları

Akıllı Bilgisayar Konu:Teknoloji / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

Akıllı Bilgisayar Konu:Teknoloji / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Akıllı Bilgisayar Konu:Teknoloji / Minik Dostlarımız Serisi kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Antigone Tsitsila tarafından kaleme alınan Akıllı Bilgisayar Konu:Teknoloji / Minik Dostlarımız Serisi isimli kitap 9786059441490 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Akıllı Bilgisayar Konu:Teknoloji / Minik Dostlarımız Serisi kitabını 05.12.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Akıllı Bilgisayar Konu:Teknoloji / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku indir.

Akıllı Bilgisayar Konu:Teknoloji / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir

Esra Hanım’ın sınıfındaki elektronik kutu birden öğrencilerle konuşmaya başlar ve böylelikle bilgi dolu macera başlamış olur.
“Herkese Merhabalar sevgili dostlarım! Sizinle tanışmak ve oynamak için buradayım.
Benim adım Akıllı Bilgisayar Can ama yetişkinler bana yalnızca bilgisayar diyor.”
 
 “Minik Dostlarımız” serisindeki kitaplar, pedagojik destek alınarak bi hayli beğeni alan Türk ve yabancı yazar ve çizerle birlikte hazırlanmıştır ve öğretmelerin aktivitelerinde, ailelerin ise çocuklarıyla birlikte zaman geçirirken kullanabilecekleri yardımıcı kaynaklardır.
“Minik Dostlarımız” serimizdeki hikâyeler çocuklarımızın duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olmaktadırken, çocuklara erken yaşta okuma sevgisini aşılar.

Akıllı Bilgisayar Konu:Teknoloji / Minik Dostlarımız Serisi kitap özeti

Akıllı Bilgisayar Konu:Teknoloji / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku

Akıllı Bilgisayar Konu:Teknoloji / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu