Çocuk Kitapları

Ajan Köpek Bello Bond / Mini Hayvanat Bahçesini Kim Kurtaracak Pdf indir

Ajan Köpek Bello Bond / Mini Hayvanat Bahçesini Kim Kurtaracak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ajan Köpek Bello Bond / Mini Hayvanat Bahçesini Kim Kurtaracak kitabı 126 olarak çıkarılmıştır. Thomas Brezina tarafından kaleme alınan Ajan Köpek Bello Bond / Mini Hayvanat Bahçesini Kim Kurtaracak isimli kitap 9789752861862 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ajan Köpek Bello Bond / Mini Hayvanat Bahçesini Kim Kurtaracak kitabını 19.04.2006 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ajan Köpek Bello Bond / Mini Hayvanat Bahçesini Kim Kurtaracak pdf oku indir.

Ajan Köpek Bello Bond / Mini Hayvanat Bahçesini Kim Kurtaracak pdf indir

Akıllı bir teriye köpek; akıllı, hayvan seven üç çocukla serüvenden serüvene atılırsa, gerilim ve heyecan da o denli artar. Hele ki bunu anlatan milyonlarca çocuğun sevgili yazarı Thomas Brezina olursa.

Titreksakal Yatılı Okulu öğrencileri Basitan, Lina ve Lux hayvanları çok sevmektedirler. Bu nedenle Bello Bond’u yanlarına almışlardır. Bello Bond adındaki bu süper akıllı Teriye, sıkışık durumlarda çözüm bulmakta büyük ustadır.

“Herkese Merhabalar, benim adım Bastian. Aslını söylemek gerekirse ben Buz Denizi’nde yaşayan bir kutup ayısı kadar soğukkanlıyımdır. Ama ne çare ki telefondaki o garip sesli adam bana ter döktürmekte. Keşke başıma geleni Lux ve Lina’ya anlatabilsem.”

Bütün olup bitenler Mini Hayvanat Bahçesi ile ilişkili. Bello Bond’un oradan kuşkulanması için meğer bin tane neden varmış.

Ajan Köpek Bello Bond / Mini Hayvanat Bahçesini Kim Kurtaracak kitap özeti

Ajan Köpek Bello Bond / Mini Hayvanat Bahçesini Kim Kurtaracak pdf oku

Ajan Köpek Bello Bond / Mini Hayvanat Bahçesini Kim Kurtaracak Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu