Çocuk Kitapları

Ajan Köpek Bello Bond / Kambur Balinayı Kim Avlamak İstiyor Pdf indir

Ajan Köpek Bello Bond / Kambur Balinayı Kim Avlamak İstiyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ajan Köpek Bello Bond / Kambur Balinayı Kim Avlamak İstiyor kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Thomas Brezina tarafından kaleme alınan Ajan Köpek Bello Bond / Kambur Balinayı Kim Avlamak İstiyor isimli kitap 9789752861855 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ajan Köpek Bello Bond / Kambur Balinayı Kim Avlamak İstiyor kitabını 19.04.2006 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ajan Köpek Bello Bond / Kambur Balinayı Kim Avlamak İstiyor pdf oku indir.

Ajan Köpek Bello Bond / Kambur Balinayı Kim Avlamak İstiyor pdf indir

Akıllı bir teriye köpek; akıllı, hayvan seven üç çocukla serüvenden serüvene atılırsa, gerilim ve heyecan da o denli artar. Hele ki bunu anlatan milyonlarca çocuğun sevgili yazarı Thomas Brezina olursa. Titreksakal Yatılı Okulu öğrencileri Bastian, Lina ve Lux hayvanları çok sevmektedirler. Bu nedenle Bello Bond’u yanlarına almışlardır. Bello Bond adındaki bu süper akıllı Teriye, sıkışık durumlarda çözüm bulmakta büyük ustadır.

“Gemici selamı ile hepinize ‘AHOI’… Benim adım Lux. Bana dostlarım Kaptan der. Ve bu kez Hawai adalarındayız. Bu düş gibi yolculuk az kaldı karabasana dönüşecekti ama Bello Bond yine yapacağını yaptı. Kambur balina YILDIZ gözlerimizin önünde zıpkınlanmaktan kurtuldu.”

Ajan Köpek Bello Bond / Kambur Balinayı Kim Avlamak İstiyor kitap özeti

Ajan Köpek Bello Bond / Kambur Balinayı Kim Avlamak İstiyor pdf oku

Ajan Köpek Bello Bond / Kambur Balinayı Kim Avlamak İstiyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu