Çocuk Kitapları

Ajan Köpek Bello Bond / Firavun’u Kim Kaçırdı Pdf indir

Ajan Köpek Bello Bond / Firavun’u Kim Kaçırdı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ajan Köpek Bello Bond / Firavun’u Kim Kaçırdı kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Thomas Brezina tarafından kaleme alınan Ajan Köpek Bello Bond / Firavun’u Kim Kaçırdı isimli kitap 9789752861817 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ajan Köpek Bello Bond / Firavun’u Kim Kaçırdı kitabını 08.03.2006 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ajan Köpek Bello Bond / Firavun’u Kim Kaçırdı pdf oku indir.

Ajan Köpek Bello Bond / Firavun’u Kim Kaçırdı pdf indir

Akıllı bir teriye köpek; akıllı, hayvan seven üç çocukla serüvenden serüvene atılırsa, gerilim ve heyecan da o denli artar. Hele ki bunu anlatan milyonlarca çocuğun sevgili yazarı Thomas Brezina olursa. Titreksakal Yatılı Okulu öğrencileri Bastian, Lina ve Lux hayvanları çok sevmektedirler. Bu nedenle Bello Bond’u yanlarına almışlardır. Bello Bond adındaki bu süper akıllı teriye, sıkışık durumlarda çözüm bulmakta büyük ustadır.

Gemici selâmı ile hepinize: “Herkese Merhabalar!” Arkadaşlarım Bastian ve Lina’ın gözünde ben bir kaptanım! Bello Bond’u bulup yatılı okula gizlice soktuğumuzdan beri üçümüz de stresten kurtulamıyoruz. Özellikle de bizim gizli ajan köpeğimizin pis koku krizi tuttuğunda. Son kez bu kriz yardımıyla binicilik okulunda büyük bir yolsuzluğu ortaya koyduk.

Ajan Köpek Bello Bond / Firavun’u Kim Kaçırdı kitap özeti

Ajan Köpek Bello Bond / Firavun’u Kim Kaçırdı pdf oku

Ajan Köpek Bello Bond / Firavun’u Kim Kaçırdı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu