Çocuk Kitapları

Aile, Arkadaşlar ve Tüylü Yaratıklar Pdf indir

Aile, Arkadaşlar ve Tüylü Yaratıklar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Family sayfadan oluşan Aile, Arkadaşlar ve Tüylü Yaratıklar kitabı 9786052856598 olarak çıkarılmıştır. Liz Pichon tarafından kaleme alınan Aile, Arkadaşlar ve Tüylü Yaratıklar isimli kitap 20.05.2022 dilinde ve 256 ebatındadır. Aile, Arkadaşlar ve Tüylü Yaratıklar kitabını Liz Pichon numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aile, Arkadaşlar ve Tüylü Yaratıklar pdf oku indir.

Aile, Arkadaşlar ve Tüylü Yaratıklar pdf indir

Dikkat et Tom! Casuslar ensende olabilir!

İngiliz yazar ve çizer Liz Pichon’ın, 43 ayrı dile çevrilen ve milyonlarca okura ulaşan “Tom Gates” serisi, 12. halkası Aile, Arkadaşlar ve Tüylü Yaratıklar ile yine kahkahayı garantiliyor. 

Şaşırtıcı kabiliyetleriyle her kitabında çocuklara bambaşka bir serüven yaşatan Tom, bu kez bir dedektif titizliğiyle aile ağacının izini sürüyor ve hiç bilmediği sırlar keşfediyor!

Başta “Roald Dahl En Komik Kitap Ödülü” olmak üzere birden fazla ‘gülücüklü’ ödülle yıldızı devamlı parlayan “Tom Gates” kitapları; kendine özgü şakaleri, matrak tiplemeleri, keyifli çizim etkinlikleri ve oyun sayfalarıyla çocukları kitapların dünyasına yaklaştırıyor. 
 
Derek’in haşarı köpeği Gıtgıt, Tom’un eşofmanını tüy içinde bırakınca kahramanımızın aklına göz alıcı bir fikir geliyor: Kendi tüylü yaratıklarını yaratmak! Birkaç parça yapışkanlı bant ve tüyün (aşırı tüy de olabilir…) bu kadar kullanışlı bulunacağını başka kim düşünebilirdi ki zaten? Meşelik Okulu’nda curcuna devam ederken Tom istemediği şeylerin bir listesini tutmaya karar veriyor.
GACIIRRT! Amanın, bu ses de nesi?! Evet, Tom gacırdıyor hem de fena hâlde! Birileri Tom’un ayaklarından git gide artan bu utanç verici sese son vermeli, ama nasıl? Bunun yanı sıra, Bay Balakalı’nin verdiği proje ödevi dostumuzu bir hayli zorlayacağa benziyor. Nitekim 5F sınıfı haldır haldır bebeklik fotoğraflarını toparlayıp aile ağaçlarını hazırlamakla meşgulken, Tom bir türlü ödevine odaklanamıyor. Kim bilir, belki de ailesine dair bazı gerçeklerle yüzleşmeye hazır değildir. Mesela, şu pek tanımadığı casuslarla (tamam, fazla ipucu yok!).

Yaratıcı etkinlik sayfalarıyla okurlarını kitapla daha da bütünleştiren Tom Gates, bu macerasınde yine akıllara durgunluk verecek TÜYLÜTEŞEM buluşlar geliştirmekten geri kalmıyor.  

Okuma kuvvetliğü çeken çocukları kitapların renkli dünyasıyla buluşturan “Tom Gates” serisi, yaşamı göründüğünden fazla daha keyifli, okumayı ise tahmin edildiğinden fazla daha kolay kılarak mühim bir sorumluluk üstleniyor.

Aile, Arkadaşlar ve Tüylü Yaratıklar kitap özeti

Aile, Arkadaşlar ve Tüylü Yaratıklar pdf oku

Aile, Arkadaşlar ve Tüylü Yaratıklar Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu