Çocuk Kitapları

Ah Dişim Vah Dişim Konu:Diş Bakımı / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

Ah Dişim Vah Dişim Konu:Diş Bakımı / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ah Dişim Vah Dişim Konu:Diş Bakımı / Minik Dostlarımız Serisi kitabı 96 olarak çıkarılmıştır. Ioanna Bouldoumi tarafından kaleme alınan Ah Dişim Vah Dişim Konu:Diş Bakımı / Minik Dostlarımız Serisi isimli kitap 9786059441407 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ah Dişim Vah Dişim Konu:Diş Bakımı / Minik Dostlarımız Serisi kitabını 05.12.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ah Dişim Vah Dişim Konu:Diş Bakımı / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku indir.

Ah Dişim Vah Dişim Konu:Diş Bakımı / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir

Zeynep dişlerini fırçalamayı hiç sevmezdi. Bu durum dişleri için çok zararlıyken ağzında yaşayan ufak canlılar yani Diş Çürüğü ve Diş İltihabı için bir ziyafet gibiydi. Sınıfa yeni gelen ve annesi dişçi olan Aziz, Zeynep’in dişlerine özen göstermesini sağlarken ufak canlıların Zeynep için bir sürprizi mevcuttur.
 
“Minik Dostlarımız” serisindeki kitaplar, pedagojik destek alınarak bi hayli beğeni alan Türk ve yabancı yazar ve çizerle birlikte hazırlanmıştır ve öğretmelerin aktivitelerinde, ailelerin ise çocuklarıyla birlikte zaman geçirirken kullanabilecekleri yardımıcı kaynaklardır.
“Minik Dostlarımız” serimizdeki hikâyeler çocuklarımızın duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olmaktadırken, çocuklara erken yaşta okuma sevgisini aşılar.

Ah Dişim Vah Dişim Konu:Diş Bakımı / Minik Dostlarımız Serisi kitap özeti

Ah Dişim Vah Dişim Konu:Diş Bakımı / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku

Ah Dişim Vah Dişim Konu:Diş Bakımı / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu