Çocuk Kitapları

Afacanlar Kulübü Set (6 Kitap) Pdf indir

Afacanlar Kulübü Set (6 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 288 sayfadan oluşan Afacanlar Kulübü Set (6 Kitap) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Elisenda Roca tarafından kaleme alınan Afacanlar Kulübü Set (6 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 14.5 x 19 cm ebatındadır. Afacanlar Kulübü Set (6 Kitap) kitabını 9786058210387 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Afacanlar Kulübü Set (6 Kitap) pdf oku indir.

Afacanlar Kulübü Set (6 Kitap) pdf indir

Dünyaca ünlü çocuk edebiyatı yazarı Elisenda Roca’nın eserleri, 6 kitaplık seri olarak Afacanlar Kulübü ismiyle İspanyolcadan Türkçe’ye çevrilerek Bıcırık Çocuk aracılığıyla okurla buluşuyor. Renkli ve keyifli çizimiyle çocukların ilgisini çeken serinin her kitabında ayrı bir konu ele alınmakta, değerler, özgüven, nezaket kaideleri gibi birden fazla hususta çocukların bilinçlenmesi amaçlanmaktadır.
 
“Bam! Pat! Güm!, Canavarlar Giremez!, Doğru mu, Yanlış mı?, Herkese Merhabalar! Teşekkürler! Hoşça Kal!, O Oyuncak Benim!, Üç Pasaklı Kardeş” olarak 6 kitap halinde basılan seri, renkli çizimi ve ilgi çekici konusuyla okuma saatlerini keyifli hale getirme fırsatı sunuyor

Afacanlar Kulübü Set (6 Kitap) kitap özeti

Afacanlar Kulübü Set (6 Kitap) pdf oku

Afacanlar Kulübü Set (6 Kitap) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu