Pdf Kitap

Adem’den Öncesine Dönüş Pdf indir

Adem’den Öncesine Dönüş pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 168 sayfadan oluşan Adem’den Öncesine Dönüş kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün tarafından kaleme alınan Adem’den Öncesine Dönüş isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Adem’den Öncesine Dönüş kitabını 9786050691870 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Adem’den Öncesine Dönüş pdf oku indir.

Adem’den Öncesine Dönüş pdf indir

Tarihten günümüze yaşamaya çalıştığımız coğrafya büyük bir şiddet sarmalı içinde kıvranmaktadır. Bu husustaki en mühim sorun ise dinsel ve seküler ayrımının yapılamamış olmasıdır. Ekonomik, politik ve toplumsal nedenlerden ötürü şiddete başvuran insan, ne yazık ki bunu dinsel bir ifadeyle etiketlemektedir. Sonuçta huzur ve esenlikle anılması gereken İslam dini, intihar bombacılarının dilinde şiddet içeren bir söz hâline gelmektedir.
Bu eser, son senelerda yaşanan ve yaşanmakta olan şiddeti yaşamımızın bir parçası hâline dönüştürmemek adına okuyuculara yeni bir kapı aralamaktadır. Her gün şahit olduğumuz hadiselerin bilmediğimiz yönlerini gözler önüne sererek Kâbillere karşı birlikte kalkan olmanın yollarını göstermektedir.

Adem’den Öncesine Dönüş kitap özeti

Adem’den Öncesine Dönüş pdf oku

Adem’den Öncesine Dönüş Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu