Çocuk Kitapları

Aceleci Şehzade / Bin Yıllık Öyküler 4 Pdf indir

Aceleci Şehzade / Bin Yıllık Öyküler 4 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 104 sayfadan oluşan Aceleci Şehzade / Bin Yıllık Öyküler 4 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Sadık Yalsızuçanlar tarafından kaleme alınan Aceleci Şehzade / Bin Yıllık Öyküler 4 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Aceleci Şehzade / Bin Yıllık Öyküler 4 kitabını 9786057934581 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aceleci Şehzade / Bin Yıllık Öyküler 4 pdf oku indir.

Aceleci Şehzade / Bin Yıllık Öyküler 4 pdf indir

“Oğlum, istediğin şeyleri elde etmek için güçsüz insanlara zulmetmen, adalet ve insafa sığmaz. Senin bir isteğin için diğer bireylerin gönlü kırılmamalıdır.”
 
Usta kalem Sadık Yalsızuçanlar, doğudan batıya, kuzeyden güneye derin izler bırakmış engin kültür hazinemizden derlediği bin yıllık öykülerle sevgili çocuklarımıza sesleniyor. Bazı zaman bir çocuk, arada bir bir şehzade, arada bir yaşlı bir teyze, arada bir bir kuş, arada bir bir tilki dile geliyor ve yaşamın gizlerinden devşirilen nezih hisseleri katre katre işliyor kalplere… Çocuklar kadar yetişkinlerin de zevkle okuyacağı bin yıllık öyküler diyarını ziyaret etmekte geç kalmayın…

Aceleci Şehzade / Bin Yıllık Öyküler 4 kitap özeti

Aceleci Şehzade / Bin Yıllık Öyküler 4 pdf oku

Aceleci Şehzade / Bin Yıllık Öyküler 4 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu