Çocuk Kitapları

Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları Pdf indir

Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları Kitabı 88 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Şubat 2016 nolu ISBN numarasına sahip Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları kitabının yazarı Toprak IşıkAcaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Büyüyünce ne olacaksın? Doktor, bilim insanı, yazar? Eğer yaşın halen ufakse, gönlünden geçen mesleği seçmekte özgürsün demektir. Antropolog, itfaiyeci veya ip cambazı olabilmen için hiçbir engel yok. Ama eğer lise çağındaysan işin biraz daha zor sayılır. Sonuçta kim yaşamı boyunca hiç sevmeyeceği bir işte çalışmak ister ki?

Meslek seçimi şakaya gelmez. Unutmamak gerek ki, sevdiği işi yapanlar, hayatları boyunca çalışmış sayılmazlar…

Toprak Işık’ın, çocuklara kılavuzluk etmek maksadıyla hazırladığı “Acaba Ne Olsam?” isimli başvuru dizisi, bundan böyle meslek seçimini bir hayli kolaylaştıracağa benziyor. Serinin ilk dört kitabı Mühendis, Bilim İnsanı, Doktor ve Hukukçunun ardından, Toprak Işık dizinin beşinci kitabında, sözcükleriyle bizlere harika dünyalar kuran yazarları ve hayal gücünü konuşturanların mesleği olarak da anılan yazarlığı mercek altına alıyor. 

Yazarlık dedikleri de nedir ki? Daha okulu bile yokken üstelik… Sahi, yazarlığın inceliklerini öğrenebileceğiniz bir kitap var mı bildiğiniz? Artık var! Toprak Işık, uzun incelemelerin ve çalışmaların ardından nihayet yazarlığın kitabını yazmayı başardı! Yazarlar ne yazarlar, nasıl yazarlar? Doruklardaki usta yazarlar kimler? İyi bir yazar nerede, nasıl yetişir? Yazarlar geçimlerini hangi yolla sağlar? Yazarlık mesleği ile yakın ilişkide olan bilimler neler? Kısa olaraksı bir yazarın (veya yazar adayının) yazarlık evreniyle alakalı merak ettiği her şey bu kitapta!

“Acaba Ne Olsam?”, meslek seçimine karar verme aşamasındaki okurların ellerinden bırakmak istemeyecekleri, mizahi öğelerle bezeli, edebiyat tadında keyifli bir başvuru dizisi…

 

Etiketler: Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları Pdf oku , Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları pdf indir yandex, Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları pdf oku özet, Acaba Ne Olsam? Yazar Toprak Işık Tudem Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu