Çocuk Kitapları

Acaba Ne Olsam? (5 Kitap-Kutulu) Pdf indir

Acaba Ne Olsam? (5 Kitap-Kutulu) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Acaba Ne Olsam? (5 Kitap-Kutulu) kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. Toprak Işık tarafından kaleme alınan Acaba Ne Olsam? (5 Kitap-Kutulu) isimli kitap 400 dilinde ve ebatındadır. Acaba Ne Olsam? (5 Kitap-Kutulu) kitabını TÜRKÇE numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Acaba Ne Olsam? (5 Kitap-Kutulu) pdf oku indir.

Acaba Ne Olsam? (5 Kitap-Kutulu) pdf indir

Mühendis, yazar Toprak Işık’ın beğeniyle okunan beş kitaplık “Acaba Ne Olsam?” dizisi, indirimli fiyat avantajı ve özel saklama kutusuyla set halinde satışa sunuluyor.

Büyüyünce ne olacaksın? Doktorbilim insanı, yazar? Eğer yaşın halen ufakse, gönlünden geçen mesleği seçmekte özgürsün demektir. Antropolog, itfaiyeci veya ip cambazı olabilmen için hiçbir engel yok. Ama eğer lise çağındaysan işin biraz daha zor sayılır. Sonuçta kim yaşamı boyunca hiç sevmeyeceği bir işte çalışmak ister ki?

Meslek seçimi şakaya gelmez. Unutmamak gerek ki, sevdiği işi yapanlar, hayatları boyunca çalışmış sayılmazlar…
 
Toprak Işık’ın, çocuklara kılavuzluk etmek maksadıyla bir araya getirdiği “Acaba Ne Olsam?” isimli başvuru dizisi, bundan böyle meslek seçimini bir hayli kolaylaştıracağa benziyor.

Afili bir mühendis, kendini ilime adamış bir bilim insanı, çetin ceviz bir hukukçu, sözcüklerle harika dünyalar kuran bir yazar veya kendini tıbba ve insanlara adamış bir doktor olmaya karar verdin. Peki, hangi koşullarda çalışacağını hiç düşündün mü? Kim bilir, belki gecelerce evine gidemeyecek veya günlerce duruşmadan duruşmaya koşmak zorunda kalacaksın… Gönlünde yatan mesleğin tarihsel gelişimi üzerine şimdiye dek herhangi bir araştırma yapmış mıydın? Üniversiteyi bitirdikten sonra nerelerde iş bulabilirsin? Seçmeyi düşündüğün mesleğin dalları var mı? Örnek alman gereken meslek erbapları kimler? Emin ol bir mesleği seçmek o mesleği layıkıyla yapabilmekten bile zor olabilir. İşte tam da bu noktada mühendis, yazar Toprak Işık imdadına yetişiyor…

“Acaba Ne Olsam?”, meslek seçimine karar verme aşamasındaki okurların ellerinden bırakmak istemeyecekleri, mizahi öğelerle bezeli, edebiyat tadında keyifli bir başvuru dizisi…

Acaba Ne Olsam? (5 Kitap-Kutulu) kitap özeti

Acaba Ne Olsam? (5 Kitap-Kutulu) pdf oku

Acaba Ne Olsam? (5 Kitap-Kutulu) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu