Tarih Kitapları

Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı 2 Pdf indir

Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 368 sayfadan oluşan Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mustafa Armağan tarafından kaleme alınan Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı 2 kitabını 9786057949035 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı 2 pdf oku indir.

Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı 2 pdf indir

Oyun yeni baştan başlıyor…
Tarih yeniden yazılıyor…
Kurtlarla dans devam ediyor…
 
Mustafa Armağan Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı 2’de yine özgün belge ve bilgilere dayanarak Sultan Abdülhamid’in şimdiye kadar anlatılmayan yönlerini okurlarına sunuyor.
Abdülhamid’siz bir yüz yıl yaşadık. Onun yokluğunda bir imparatorluğun un ufak oluşuna ve o enkazın içinden “ufak Osmanlı” diyebileceğimiz Misak-ı Milli düşüncesinin doğuşuna tanık olduk. Şimdi toparlanıyoruz ve yeniden küresel bir aktör olma yolundayız. Artık ufuklara bakarken kendimizden daha eminiz. Bu açılımlar zamanında bir tarih açılımı, bundan dolayı Abdülhamid açılımı kaçınılmaz.
Türkiye’ye eğitimde altın çağ yaşatan, Küba’ya ajan gönderen, Singapur’a cami yaptıran, Sri Lanka’ya okul açtıran, New York’taki Webb’den Londra’daki Quilliam’a özel görevler veren, Belarus’un ıssız köylerinde adı hâlâ camilerde anılan bir Abdülhamid bu… Her sayfasında şaşıracağınız bir kitap…

Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı 2 kitap özeti

Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı 2 pdf oku

Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu