Çocuk Kitapları

A Takımı / Çokbilmiş Kahraman Oluyor Pdf indir

A Takımı / Çokbilmiş Kahraman Oluyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan A Takımı / Çokbilmiş Kahraman Oluyor kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Gülten Dayıoğlu tarafından kaleme alınan A Takımı / Çokbilmiş Kahraman Oluyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21.5 cm ebatındadır. A Takımı / Çokbilmiş Kahraman Oluyor kitabını 9789752123663 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. A Takımı / Çokbilmiş Kahraman Oluyor pdf oku indir.

A Takımı / Çokbilmiş Kahraman Oluyor pdf indir

İz Sürücü Köpekler Dizisi her yeni kitapla bambaşka dünyalara taşıyor bizleri.
 
A Takımı’nın tüm üyeleri zaman içinde büyüyüp gelişti. Artık onlar dünya çapında poblemlerin peşinde koşuyor, kahramanca işler yapıyor.
 
Sevgili çocuklar, dizinin bu kitabında Çokbilmiş kardeş kahraman oluyor. Gerçekten de kendisi öylesine tehlikeli bir vazifeye gönderiliyor ki canını dişine takarak insanlara yardım etmeye, onların hayatlarını kurtarmaya çalışıyor. Kitaptaki öyküler öylesine çeşitli ki!.. Misal verilecek olursa Karabey ve Obur kardeşler de üstlendikleri görevler neticesinde A Takımı’nın adını onur listesinin başına yazdırmayı başarıyorlar.
 
A Takımı’nın serüvenleri durmaksızın devam ediyor. Siz de bu serüvenlere ortak olmaya var mısınız?

A Takımı / Çokbilmiş Kahraman Oluyor kitap özeti

A Takımı / Çokbilmiş Kahraman Oluyor pdf oku

A Takımı / Çokbilmiş Kahraman Oluyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu