Çocuk Kitapları

80 Günde Devri Alem / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

80 Günde Devri Alem / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 79 sayfadan oluşan 80 Günde Devri Alem / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Jules Verne tarafından kaleme alınan 80 Günde Devri Alem / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. 80 Günde Devri Alem / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491010 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 80 Günde Devri Alem / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

80 Günde Devri Alem / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Bay Fogg zengin ve kimsesizdir. Arkadaşlarıyla devamlı yaptıkları toplantılarının birinde, bir banka soygunundan sonra bir iddiaya tutuşur. 80 günde devr-i alem yapabileceği iddianın konusudur. Bay Fogg, yardımcısı ile birlikte vakit kaybetmeden yola koyulur. Tren, fil ve gemi sırtlarında yolculuğa başlarlar.

İlkel toplumlar, kızıldereliler ve kültürel birden fazla unsurla tanıştıkları bu maceralarda soygunda şüpheli oldukları gerekçesiyle Dedektif Fix’te peşlerine düşecektir. Dedektif Fix’e göre bu macera tamamen bir tür üst örtme ve kalpazanlıktan başka bir şey değildir. Bay Fogg’u yakalamak için tutuklama kararı beklemektedir. Bay Fogg Dedektif Fix’ten habersiz yolda ilkel toplumların bir kadını kurban ettiklerini görürler. Canlarını tehlikeye atarak kadını kurtarırlar. Genç yaşta bir prensle evlendirilen bu kadın kocası öldükten sonra gömülmeye çalışıldığı ve yakalanırsa öldürüleceğini söyler. Bay Fogg bu kadını da kendisinin dahi tahmin edemediği bir sona doğru yanına alır.

80 Günde Devri Alem / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

80 Günde Devri Alem / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

80 Günde Devri Alem / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu