Ders Kitapları

8. Sınıf LGS Günde 15 Paragraf ve Anlam Bilgisi Pdf indir

8. Sınıf LGS Günde 15 Paragraf ve Anlam Bilgisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 495 sayfadan oluşan 8. Sınıf LGS Günde 15 Paragraf ve Anlam Bilgisi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan 8. Sınıf LGS Günde 15 Paragraf ve Anlam Bilgisi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19 x 27 cm ebatındadır. 8. Sınıf LGS Günde 15 Paragraf ve Anlam Bilgisi kitabını 9786258415087 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 8. Sınıf LGS Günde 15 Paragraf ve Anlam Bilgisi pdf oku indir.

8. Sınıf LGS Günde 15 Paragraf ve Anlam Bilgisi pdf indir

Günde 15 Paragraf ve Anlam Bilgisi kitabı, LGS’de Türkçe sorularının temelini oluşturan anlam bilgisi konularının her birinden, her biri beşer soru içeren toplam 57 test içeriyor. Bu testleri çözerek anlam bilgisi konularında uzmanlaşabilirsin. 
Testlerin bitiminde seni 14 adet deneme karşılayacak. Bunlar da öğrendiklerini tekrar etmen ve eksiklerini görmen için. Sen, her gün bu test ve denemelerden düzenli olarak çözebilirsin. Böylelikle her gün kısa bir çalışma ile anlam bilgisi sorularında uzmanlaşıp okuduğunu anlama kabiliyetini zirveye çıkarabilirsin.
Kitabın başındaki analiz sayfasından her testte kaç netin olduğunu öğrenebilir, ilerlemeni görebilirsin. Takıldığın soru olursa, karekodları okutarak çözüm videolarına ulaşabilirsin. Böylelikle bilmediklerini öğrenip hatalarını göreceksin!

8. Sınıf LGS Günde 15 Paragraf ve Anlam Bilgisi kitap özeti

8. Sınıf LGS Günde 15 Paragraf ve Anlam Bilgisi pdf oku

8. Sınıf LGS Günde 15 Paragraf ve Anlam Bilgisi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu