İngilizce Kitaplar

7. Sınıf İngilizce Konu Anlatımlı Yardımcı Ders Kitabı Pdf indir

7. Sınıf İngilizce Konu Anlatımlı Yardımcı Ders Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 392 sayfadan oluşan 7. Sınıf İngilizce Konu Anlatımlı Yardımcı Ders Kitabı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüseyin Yıldız Demet Eren tarafından kaleme alınan 7. Sınıf İngilizce Konu Anlatımlı Yardımcı Ders Kitabı isimli kitap TÜRKÇE,İNGİLİZCE dilinde ve 20 x 27 cm ebatındadır. 7. Sınıf İngilizce Konu Anlatımlı Yardımcı Ders Kitabı kitabını 9789755097510 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 7. Sınıf İngilizce Konu Anlatımlı Yardımcı Ders Kitabı pdf oku indir.

7. Sınıf İngilizce Konu Anlatımlı Yardımcı Ders Kitabı pdf indir

Yardımcı ders kitapları serimizden Konu Anlatımlı 7. Sınıf İngilizce’de;

· Kapsamlı konu anlatımları,
· En son MEB müfredatına uygun içerik,
· Öğrencilerin özellikle ihtiyaç duydukları ve zorluk çekilen konulara odaklanan, dikkatle gözden geçirilmiş testler,
· Program ve ünitelerin tüm kazanımlarını karşılayarak test eden, okul başarısını ve öğrenciyi çeşitli sınavlara hazırlamayı amacında olan zengin bir içerik bulacaksınız.

Yardımcı ders kitaplarımızı alanlarında başarılarıyla dikkatleri çeken öğretmenlerle çalışmaya gayret ederek bir araya getirdik. Kitaplarımızı uzman danışmalarımızla gözden geçirdik, zümreler içinde çapraz okumalar yaptık, redaktörlerimizin denetiminin ardından dikkatle yeniden kontrol ettik. Bütün bu çalışmaları gerçekleştirirken tek bir hedefimiz vardı: Benzerlerinden üstün, farklı özellikleri ve zengin içeriğiyle öğrencilerimizin başarısına ciddi katkıda bulunacak, öğretmenlerimizin beğenisini kazanacak kitaplar yayınlamak.

İşte öğrencilerimize çok yararlı bulunacağına inandığımız Konu Anlatımlı 7. Sınıf İngilizce kitabımız da tüm bu çalışmaların ürünü.

7. Sınıf İngilizce Konu Anlatımlı Yardımcı Ders Kitabı kitap özeti

7. Sınıf İngilizce Konu Anlatımlı Yardımcı Ders Kitabı pdf oku

7. Sınıf İngilizce Konu Anlatımlı Yardımcı Ders Kitabı Pdf indir

Başa dön tuşu