Çocuk Kitapları

6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Saatleri Öğreniyorum / Okula Hazırım Pdf indir

6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Saatleri Öğreniyorum / Okula Hazırım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan 6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Saatleri Öğreniyorum / Okula Hazırım kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan 6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Saatleri Öğreniyorum / Okula Hazırım isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21 x 28 cm ebatındadır. 6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Saatleri Öğreniyorum / Okula Hazırım kitabını 9786050911084 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Saatleri Öğreniyorum / Okula Hazırım pdf oku indir.

6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Saatleri Öğreniyorum / Okula Hazırım pdf indir

On iki kitaptan oluşan Okula Hazırım dizisi, çocukların okuma, yazma ve matematik becerilerini daha da ilerletmeye yol gösterecek.
Türkçe ve Matematik olarak iki ayrı bölümden oluşan Okula Hazırım kitapları, işinde uzman öğretmenlerin katkılarıyla yeni müfredata uyumlu olarak hazırlandı. 66 aylık öğrencilerin de okula başlamasıyla birlikte önemi git gide artan bu zengin içerikli dizide, hem okula hazırlık hem de öğretilen müfredatın tekrar edilmesi amaçlanıyor. Toplama ve çıkarma, saatler, çarpım tablosu, işlemler, eşleştirme ve ayırt etme, basit sözcükler, okuma ve yazma gibi farklı başlıklarda toplanan kitaplar, renkli görselleri ve basit anlatımı aracılığıyla öğrenme sürecini eğlenceye dönüştürüyor.
Aileler için öneriler içeren dizi, günlük aktivitelerin de pekiştirilmesini sağlıyor. Çalışmaları ödüllendirmek maksadıyla her kitapta bulunan yıldız çıkartmaları ve rozetlerse çocukların doğru sonuca ulaşma isteğini olumlu ölçüde destekliyor.
Matematik işlemlerinde pratik kazandıracak, okuma ve yazma becerilerini pekiştirecek olan Okula Hazırım dizisi, çocukların başarısında mühim bir rol oynayacak.

6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Saatleri Öğreniyorum / Okula Hazırım kitap özeti

6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Saatleri Öğreniyorum / Okula Hazırım pdf oku

6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Saatleri Öğreniyorum / Okula Hazırım Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu