Çocuk Kitapları

44 Sayfalık Eğlenceli Boyama Kitabı – Bugs Bunny Pdf indir

44 Sayfalık Eğlenceli Boyama Kitabı – Bugs Bunny pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 44 sayfadan oluşan 44 Sayfalık Eğlenceli Boyama Kitabı – Bugs Bunny kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Looney Tunes tarafından kaleme alınan 44 Sayfalık Eğlenceli Boyama Kitabı – Bugs Bunny isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 22 x 30 cm ebatındadır. 44 Sayfalık Eğlenceli Boyama Kitabı – Bugs Bunny kitabını 9786051421612 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 44 Sayfalık Eğlenceli Boyama Kitabı – Bugs Bunny pdf oku indir.

44 Sayfalık Eğlenceli Boyama Kitabı – Bugs Bunny pdf indir

44 Sayfalık Eğlenceli Boyama Kitabı – Bugs Bunny
 
Artemis Yayınları Warner Bros. Kahramanlarını Çocuklarla Buluşturuyor! 
Hem çocukların hem de büyüklerin en sevdiği Warner Bros. kahramanları, birbirinden heyecanlı hikayeleri ile Haziran ayı itibariyle bizimle olacak! 
Artemis Yayınları, Lisans A.Ş. bünyesinde bulunan Warner Bros. kahramanlarının birbirinden heyecanlı ve renkli çocuk kitapları serileri ile tüm kitap satış noktalarında olacak. 
Tweety, Sylvester, Bugs Bunny, Scooby-Doo, Daffy Duck, Tazmanya Canavarı gibi keyifli karakterlerin, Batman, Superman, Green Lantern gibi birbirinden ünlü kahramanların oyun, boyama, aktivite, yapboz, hikaye ve kısa romanları, çocukların ve kendini her daim çocuk hissedenlerin yıldızına dönüşecek. 
ArtemisÇocuk bünyesinde yürütülen yayın programındaki hikaye, boyama, aktivite, yapboz, çıkartma ve öğretici formatlar ile ister sıra sıra, ister seri halinde okuyabilecek, hem siz, hem de çocuklarınız eğleneceksiniz! 

44 Sayfalık Eğlenceli Boyama Kitabı – Bugs Bunny kitap özeti

44 Sayfalık Eğlenceli Boyama Kitabı – Bugs Bunny pdf oku

44 Sayfalık Eğlenceli Boyama Kitabı – Bugs Bunny Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu