Pdf Kitap

40 Metotla Kariyerini Ve Kişiliğini Parlat! Pdf indir

40 Metotla Kariyerini Ve Kişiliğini Parlat PDF

40 Metotla Kariyerini Ve Kişiliğini Parlat! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 232 sayfadan oluşan 40 Metotla Kariyerini Ve Kişiliğini Parlat! kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Tansu Yeğen tarafından kaleme alınan 40 Metotla Kariyerini Ve Kişiliğini Parlat! isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.6 x 21 cm ebatındadır. 40 Metotla Kariyerini Ve Kişiliğini Parlat! kitabını 9786050983791 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 40 Metotla Kariyerini Ve Kişiliğini Parlat! pdf oku indir.

40 Metotla Kariyerini Ve Kişiliğini Parlat! pdf indir

Geçmişime ve bugünüme baktığımda görüyorum ki bu hayatta metotsuz ve yöntemsiz olmak, denizde pusulasız seyretmekle aynı şey. Bu kitap bo­yunca amacım bazı şeyleri biraz daha stratejik ve farklı yapmanızı sağlayarak sizi güçlendirmek. Her durum­da nasıl biraz daha aktif hale gelebile­ceğinizi öğrenebilirsiniz. Sizi çok daha farklı ve çok daha iyi bir yere getirecek araçlarla tanışabilirsiniz.
Hiçbir şey için geç değil.

40 Metotla Kariyerini Ve Kişiliğini Parlat PDF, Türkiye’nin ve Avrupa’nın sayılı CEO’ları arasında gösterilen Tansu Yeğen, en mühim hedeflerinizden günlük ayrıntılara kadar yolunuzdaki her adımda size yardım edecek iyi fikirleri bir araya getiriyor. Başarılı işlerin ortak temasını ve dünyanın dev şirketleri tarafından da kullanılan pratik taktikleri anlatıyor. Bazı şeyleri daha kolay, daha bi hayli hızlı ve daha verimli şekillerde yapmanıza yardım ediyor.

Parlat, başarının en fazla ihmal edilen sırlarını öğrenmek, teknolojinin geniş yelpazesini anlamak ve önümüzdeki yeni dünya çapında rekabet gücünü korumak isteyenler için yılın en stratejik okuması olabilir. Çünkü bu kitap potansiyeli-nize yüzde yüz etki edecek metotlarla alakalı. Bugün nasıl yol alacağınızla ve gelecekte nasıl büyüyeceğinizle alakalı. Özetle pırıltılı bir hayat oluşturmanızla alakalı.

40 Metotla Kariyerini Ve Kişiliğini Parlat! kitap özeti

40 Metotla Kariyerini Ve Kişiliğini Parlat! pdf oku

40 Metotla Kariyerini Ve Kişiliğini Parlat! Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu