Pdf Kitap

40 Günde Yeni Sen Pdf indir

40 Günde Yeni Sen pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 280 sayfadan oluşan 40 Günde Yeni Sen kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dr. Ayça Kaya tarafından kaleme alınan 40 Günde Yeni Sen isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.7 x 21 cm ebatındadır. 40 Günde Yeni Sen kitabını 9786258344394 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 40 Günde Yeni Sen pdf oku indir.

40 Günde Yeni Sen pdf indir

Sevgili okurlarım;
Sizi bu kitabımla 40 günlük bir yenilenme yolculuğuna davet ediyorum.
 
Bu 40 günün sonunda hem fazla kilolarınızdan kurtulacak hem de daha sağlıklı bir bedene kavuşacaksınız. Kendinizi zinde, hafif, mutlu hissedeceksiniz… 
Siz de bilirsiniz kerameti mevcuttur “40”ın… İnancımızda, geleneğimizde, bütün kadim öğretilerde 40 sayısı mühimdir. 
Masallarda 40 gün 40 gece sürer düğünler. Bir anne bebeğini 40 hafta karnında taşır. Malının 40’ta birini zekât verenin bereketi artar. Bir şeyi 40 kere söylersen gerçek olur… 
40 günlük bir yenilenme yolculuğu dedim… 
Kitabımın ilk yarısında sağlıklı beslenme bilincini bir davranışa, hayat şekiline dönüştürmeniz için 40 maddeden oluşan bir bölüm var. 
Bu bölümde sağlıklı kilonun yalnızca yemeklerle alakalı olmadığını, vitaminlerden sağlıklı uyumaya, yeterince su içmeye birden fazla faktöre bağlı olduğunu göreceksiniz.
Kitabın ikinci yarısında ise sizin için “40 Günde Yeni Sen” beslenme programını yazdım. Bu bölümde sizin için gün gün, alışveriş listeleri, tarifleri ve menüleriyle uygulayabileceğiniz bir beslenme planı sunuyorum. 
Kolayca uygulayacak, 40 günün sonunda hem kilo vermiş hem bedeniniz ve ruhunuz için bir arınma programı uygulamış olacaksınız. 
Ve daha sağlıklı, daha zinde, daha mutlu hissedeceksiniz. 

40 Günde Yeni Sen kitap özeti

40 Günde Yeni Sen pdf oku

40 Günde Yeni Sen Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu