Çocuk Kitapları

365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an (Ciltli) Pdf indir

365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 480 sayfadan oluşan 365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an (Ciltli) kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Nurdan Damla tarafından kaleme alınan 365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an (Ciltli) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19 x 27 cm ebatındadır. 365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an (Ciltli) kitabını 9786050828450 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an (Ciltli) pdf oku indir.

365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an (Ciltli) pdf indir

Hayat maceralı bir yarışma gibi karşımızda duruyor. Her etapta ayrı bir engel ve zorluk bizleri bekliyor. Bu uzun maratonda hayal kırıklıkları da var sevinçler de. Kimimiz başarılı olup huzura eriyor bu yolculukta kimimiz yolda kalıp yenilgiyi kabul ediyor. Başarılı olanların olmayanlardan farkı ne? Yolun haritasına sahip olmaları olabilir mi?
Bu yaşamın da bir haritası var tabi ki. Engelleri, engebeleri, zorlukları ve düzlükleri gösteren bir kılavuz bu. Hem de çok yakınında! Evinin duvarında asılı belki, belki de kitaplığının üst rafında. Evet, o kılavuzun adı Kur’an. Allah’ın kullarına yollarını bulabilmeleri, yaşamın zorluklarıyla üzülüp yıkılmamaları için gönderdiği ayetler. Bu ayetler Allah’ın sana gönderdiği bir pusula aslında. Dünyada ve ahirette mutluluk yolunu sana gösteren yanılmaz bir pusula. İşte bu pusulayı anlayabilme yolculuğuna katkı sunacak bir kitap elindeki.
365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an bu pusulanın rehberliğinde senin için hazırlandı. Allah’ın sana gönderdiği kılavuzu bir nebze de olsa anlayabilmen için. Her günün Kur’an’la geçsin diye. Seni dünya ve ahirette mutluluğa ulaştıracak bu macerada yolda kaybolma diye…

365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an (Ciltli) kitap özeti

365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an (Ciltli) pdf oku

365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu