Ders Kitapları

321 Soruda Bitir İşi Rehber Matematik – Problemler Eko Pdf indir

321 Soruda Bitir İşi Rehber Matematik – Problemler Eko pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan 321 Soruda Bitir İşi Rehber Matematik – Problemler Eko kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan 321 Soruda Bitir İşi Rehber Matematik – Problemler Eko isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. 321 Soruda Bitir İşi Rehber Matematik – Problemler Eko kitabını 9786258059793 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 321 Soruda Bitir İşi Rehber Matematik – Problemler Eko pdf oku indir.

321 Soruda Bitir İşi Rehber Matematik – Problemler Eko pdf indir

DİKKAT! Bu kitap var olan orijinaliyle birebir aynı içeriğe sahiptir. Daha ufak yazı boyutuyla iki sayfanın bir sayfaya yerleştirilerek küçültülmüş EKONOMİK VE EKOLOJİK VERSİYONUDUR.”
Ey güzel arkadaşım,
Matematikte sizlere rehber olmaya çıktığımız bu yolda şimdi de çiçeği burnunda bir konu ve kitapla birlikteyiz.
Değişen sınav sisteminde problemlerin yeri bambaşka bir noktaya ulaştı. Yeni sistemde diğer tüm konular da problemleştirilerek önümüze sunulmaktadır. Bizler ne kadar çok problemle karşılaşırsak problem çözme becerimiz de bir o kadar artacaktır. Tam da bundan dolayı 321 Problemler fasikülü siz değerli okurlarımız için hazırlandı. Fasikülün 1. bölümündeki rehber sorularla konuyu kavrayacak 2. bölümündeki gönder gelsin testleri ile konuyu pekiştireceksin.
Rehber Matematik fasiküllerinin konu kapaklarında karşına bir karekod çıkacak. Bu karekodu okutarak çalışacağın konunun YouTube konu anlatım videolarına ulaşacaksın.
Bu videoların daha verimli geçmesi için ne diyoruz “Al eline kalemi koy önüne fasikülü benimle yaz benimle çöz!” Tüm bunları yaptıktan sonra “Gönder Gönder Gelsin Be Hocam” diyoruz. Gönder Gelsin testleriyle devam ediyoruz. Bu testler seni biraz daha zorlayacak sorulardan oluşuyor. Bu testlerle, önceki bölümlerde sorularının nasıl çözüleceğini öğrendiğin konuların pratiğini yapacaksın. Takıldığın kısımlarda üzerindeki karekodu okutup sayfadaki tüm soruların çözüm videolarına ulaşabilirsin.
Unutmadan bu fasikülde toplam 321 + 8 bonus soru var. Yani 3-2-1 soruda bitir işi!
O zaman hazırsan “Enerji tavan yola devam!”
Hoş Kal, Hoşçakal…
Türü: Soru Bankası
Sayfa Sayısı: 48
Soru Sayısı: 347

321 Soruda Bitir İşi Rehber Matematik – Problemler Eko kitap özeti

321 Soruda Bitir İşi Rehber Matematik – Problemler Eko pdf oku

321 Soruda Bitir İşi Rehber Matematik – Problemler Eko Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu