Pdf Kitap

30 Adımda Özgüven Pdf indir

30 Adımda Özgüven PDF

30 Adımda Özgüven pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan 30 Adımda Özgüven kitabı 432 olarak çıkarılmıştır. Sam Horn tarafından kaleme alınan 30 Adımda Özgüven isimli kitap 9786054629497 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. 30 Adımda Özgüven kitabını 10.10.2013 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 30 Adımda Özgüven pdf oku indir.

30 Adımda Özgüven pdf indir

Kendinizi hiç güçten düşmüş, kararsızlık içinde, yabancılara karşı kapalı yahut yeniliklerle baş edemeyecek durumda hissettiniz mi? Nerede olduğunuza veya kiminle olduğunuza bağlı olmadan dört dörtlük bir özgüven edinmenin yollarını bu kitapta bulacaksınız. Hem de 30 günlük bir programla, pratik metotları basit bir şekilde hayata geçirerek.

Artık siz de,

· Tanımadığınız insanlarla dolu bir ortamı kısa bir sürede arkadaşlarla çevrili bir yer haline getirecek,

· Kendinizi sürekli olarak eleştirmek yerine kendi kendinizin koçu olacak, hataları bir başarısızlık olarak görmektense onlardan ders çıkaracak,

· Bir yerlere yalnız gidecek ve herhangi bir korku hissetmeyecek,

· Karşılaştırma tuzağından kendinizi koruyacaksınız.

30 Adımda Özgüven PDF, Sam Horn’un gerçekleştirilmesi olabilecek tavsiyeleri, eğlendirici anekdotları ve bilge kelimeleri aracılığıyla öncedenki koşullarınız veya yaşantınız ne olursa olsun zarafete, dinginliğe ve güce ulaşabilirsiniz.

30 Adımda Özgüven kitap özeti

30 Adımda Özgüven pdf oku

30 Adımda Özgüven Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu