Çocuk Kitapları

3-6 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirici Oyunlar 4 Pdf indir

3-6 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirici Oyunlar 4 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan 3-6 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirici Oyunlar 4 kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan 3-6 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirici Oyunlar 4 isimli kitap 9786055448929 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. 3-6 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirici Oyunlar 4 kitabını 18.01.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 3-6 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirici Oyunlar 4 pdf oku indir.

3-6 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirici Oyunlar 4 pdf indir

Çocuklar için çok özel  ve renkli olarak dizayn edilmiştır . Pedagog ve uzman eğitimcilerin katkılarıyla bir araya getirilen bu kitaplar okul öncesi çocuklarda eğlenerek beğenerek  şekilsel, sözel, sayısal algılamayı, problem çözme kabiliyetini geliştirmeyi, bi hayli hızlı düşünmeyi ve uygulamayı hedeflemiştir.
Çocukların sayı, harf, şekil kavramını öğrenirken IQ zekasını geliştirecek ve pozitif katkı sağlayacaktır. Oyunlar  çocukların beynini daha aktif hale getirerek mantıklı akıl yürütme becerilerini de keskinleştirecektir. Kitaplar 3 yaşından başlayarak anaokulu ve ilkokul ilk senelerını da kapsayacak biçimde hazırlanmış ve sınıf etkinliklerine destek verecek biçimde zeka oyunlarına yer verilmiştir.
Kitabın İçindekilerden Bazılarını Şöyle Sıralayabiliriz:
Boyamalar
Labirentler
Şekil Tamamlama
Noktaları Birleştirme
Nesneler Arası Fark Bulma
Zeka Geliştirici Matematik Oyunları
Sayısal, Sözel, Şekilsel Algılamayı Destekleyici Oyunlar 
 

3-6 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirici Oyunlar 4 kitap özeti

3-6 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirici Oyunlar 4 pdf oku

3-6 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirici Oyunlar 4 Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu