Ders Kitapları

2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı Pdf indir

2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 480 sayfadan oluşan 2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nuh Hellagün tarafından kaleme alınan 2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 24 cm ebatındadır. 2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı kitabını 9786257602112 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı pdf oku indir.

2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı pdf indir

Değerli Adaylar,
Dünyadaki bilimsel gelişmeleri yakında zamandan izleyerek ülkemizi muasır medeniyetler düzeysine yükseltecek olan siz bilim insanı adaylarının eğitim sürecine katkıda yer alıyor olmaktan NUH HOCA olarak gurur duyuyorum. Şu an elinde tuttuğun bu kitabı YÖK tarafından 11.06.2018 tarihinde açıklanan en son güncellemeler ile sınav sistemine uygun olarak hazırlamış bulunmaktayım.
Kitabım,
Matematiksel işlemler
Matematiksel ilişkilerden yararlanma
Tekli, ikili ve üçlü problemler
Sayısal yetenek
Geometri
konularında, adaylardan istenen Sıralama, Çözümleme, Analiz etme, Yorumlama ve Mantık Yürütme gibi daha bir çok ileri düşünme becerileri dikkate alınarak tarafımdan otuz yıllık öğretmenlik tecrübemi de işin içine katarak büyük bir özveri ve heyecanla hazırlanmıştır. Kitap, kısa konu anlatımlı olup verilen emsallarin hepsi video çözümleri yapılarak örneğin altına yerleştirdiğimiz karekodda bulunmaktadır. 44 adet matematik 31 adet geometri testi içermektedir. Bu kitabı hakkıyla çözdüğünüzde inanıyorum ki matematik ve geometri için başka hiçbir kaynağa ihtiyacınız olmayacak.Hazırlık sürecindeki emekleri için PELİKAN YAYINLARI’nın başta yayın-proje ve dizgi ekibi olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkürü bir borç bilirim.
Kitabımın kontrollerinde bana kolaylık sağlayan güzel yeğenim Semiha Hellagün’e bunun bunun yanında teşekkürlerimi sunarım.
Değerli görüş ve önerilerinizi lütfen benimle hellagun03@gmail.com’a yazarak paylaşınız.
 
Tüm adaylara başarı dileklerimle……..
 
Nuh HELLAGÜN

2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı kitap özeti

2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı pdf oku

2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu