Pdf Kitap

2. Grade All in One Pdf indir

2. Grade All in One pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 192 sayfadan oluşan 2. Grade All in One kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan 2. Grade All in One isimli kitap İNGİLİZCE,TÜRKÇE dilinde ve 14 x 20 cm ebatındadır. 2. Grade All in One kitabını 9786059667494 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 2. Grade All in One pdf oku indir.

2. Grade All in One pdf indir

Türkiye’nin çocukları için İngilizce öğrenmek artık hem keyifli hem de kolay bir şekilde. İngilizceyi öğrenmek isteyen her çocuk için bir All in One seti yeter!

Tudem’den, İngilizce öğretiminin değerini yükseltmek maksadıyla Milli Eğitim Bakanlığı’nın yenilediği öğretim programına uygun olarak bir araya getirilen çiçeği burnunda bir İngilizce yardımcı kaynak kitap seti: All in One.

2., 3. ve 4. sınıflar için üç ayrı set olarak satışa sunulan All in One, öğrencilere DVD armağan ederek dinleme, anlama, konuşma gibi becerileri farklı etkinliklerle geliştirme olanağı sağlıyor. All in One, ilk defa bu kadar kapsamlı bir biçimde hepsi Türkiye’de yayına hazırlanmış setlerle benzersiz bir İngilizce öğrenme deneyimi sunuyor!
Eğlenerek İngilizce
Tudem, değişen müfredata ve güncel eğitim gereksinimlerine uyumlu bir biçimde öğrencilerin ve eğitimcilerin beğenisine sunduğu All in One setleri ile Türkiye’nin çocuklarına basit bir şekilde İngilizce öğrenme imkânı yaratıyor. DVD’de bulunan dinleme metinleri ile anlama becerilerini geliştirme fırsatı bulurken şarkılar ve diğer etkinliklerle öğrenmeyi keyifli hâle getiriyor.

All in One’da neler var?
Her biri alanında uzman geniş bir İngilizce öğretmen kadrosu ile yayına ve basıma bir araya getirilen All in One setlerinde çocuklara İngilizce öğrenmeyi sevdirecek onlarca farklı içerik sunuluyor. All in One’da yok yok! Her sınıf için 10 ünite-10 fasikül şeklinde satışa sunulan setlerde sözcük ve cümle bilgisini geliştiren afiş ve çıkartmalar, etkinlik sayfaları, çeşitli alıştırma ve bulmacalar, “Dinle ve Söyle” DVD’si, pekiştirici testler, proje yapım sayfaları ile DVD içinde 10 adet şarkı yer alıyor.

“Dinle ve Söyle” DVD’si armağan!
İngilizce öğrenmek istiyorsanız kitap okumak ne kadar şartsa İngilizce dinlemek ve dinlediğini anlayabilmek de bir o kadar mühimdir. İşte dil öğrenimindeki bu hassas detayın bilincini taşıyan Tudem’den öğrencilere müthiş bir hizmet “Dinle ve Söyle” DVD’si! Tamamı İngiliz eğitimciler tarafından İzmir’in en büyük ses kayıt stüdyosunda bir araya getirilen 80 dakikalık DVD aracılığıyla öğrenciler, All in One setlerini etkileşimli bir biçimde kullanmayı öğrenerek İngilizce konuşma ve anlama pratiklerini geliştirecekler.

Alıştırma sayfalarındaki komutlarda iki ayrı dil özelliği!
All in One setlerindeki alıştırma sayfalarında bulunan komutları hem İngilizce hem de Türkçe vererek öğrencilerin soruları yanlış anlama ve hatalı yanıtlama olasılıklarını en aza indirgemeyi ve hiç İngilizce bilmeyen öğrencilerin de motivasyonunu artırmayı amacında olan Tudem, bu özelliğiyle de İngilizce eğitim kitaplarındaki hassasiyetini ön plana çıkararak fark yaratıyor.

Öğrencilere eğlenerek İngilizce öğrenim olanağı sağlayacak All in One setleri, bunun yanı sıra öğretmenlere de etkin ders işlemede kılavuzluk edecek özel bir öğretmen seti ile birlikte sunuluyor. Her ünite için özel olarak hazırlanmış kelime öğrenme kartlarının bunun yanında sınıflara asılacak afişler, öğretmenler için de İngilizce öğretimini daha zevkli hâle getirecek.

2. Grade All in One kitap özeti

2. Grade All in One pdf oku

2. Grade All in One Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu