Çocuk Kitapları

13. Warren ve Her Şeyi Gören Göz Pdf indir

13. Warren ve Her Şeyi Gören Göz pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan 13. Warren ve Her Şeyi Gören Göz kitabı 224 olarak çıkarılmıştır. Tania Del Rio tarafından kaleme alınan 13. Warren ve Her Şeyi Gören Göz isimli kitap 9786059781817 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. 13. Warren ve Her Şeyi Gören Göz kitabını 07.07.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 13. Warren ve Her Şeyi Gören Göz pdf oku indir.

13. Warren ve Her Şeyi Gören Göz pdf indir

13. Warren, ailesinden miras kalan eski otelin tek komisi, valesi ve temizlikçisidir. Warren’ın çalışmayı sevmeyen dayısı ve gerçekte bir cadı olan yengesine rağmen çekip çevirmeye çalıştığı otel, bakımsız odalar ve sırlarla dolu eski bir malikânedir. Üstelik söylenenlere göre Her Şeyi Gören Göz adında büyülü bir hazineye ev sahipliği yapmaktadır. Warren’ın oteli kurtarmak için hazineyi herkesten önce bulması gerekmektedir ama karşısına çözmesi gereken bambaşka gizemler çıkar…
Çizer Will Staehle’ın hayal ettiği, yazar Tania Del Rio’nun anlattığı büyülü dünyası ve eşsiz kahramanlarıyla “13. Warren ve Her Şeyi Gören Göz”, etkileyici resimlerle bezeli tasarımı ile okurlarını her sayfasında şaşırtacak bir kitap.

13. Warren ve Her Şeyi Gören Göz kitap özeti

13. Warren ve Her Şeyi Gören Göz pdf oku

13. Warren ve Her Şeyi Gören Göz Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu