Pdf Kitap

10X Kuralı Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark Pdf indir

10X Kuralı Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark PDF

10X Kuralı Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051738529 sayfadan oluşan 10X Kuralı Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Grant Cardone tarafından kaleme alınan 10X Kuralı Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark isimli kitap The 10X Rule: The Only dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. 10X Kuralı Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark kitabını 18.02.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 10X Kuralı Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark pdf oku indir.

10X Kuralı Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark pdf indir

“Başarılı ve başarısız insanlar arasındaki en büyük farklardan biri, ilkinin çözmek için sorun aramasıyken, ikincinin bunlardan kaçınmak için her türlü çabayı göstermesidir.”

10X Kuralı Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark PDF, Şimdiye dek doğru olduğunu düşündüğünüz her şeyi unutun! 10X Kuralı başarılı olmak için neler gerektiğini basitleştirerek açıklıyor. Aşağıdaki sorulara ve daha nicelerine yanıt bu kitapta!

• Hedeflerinizi nasıl koymanız gerekir?
• İmkânsız görünen hedeflerinize nasıl varabilirsiniz?
• Hayatınızın her alanında nasıl tatmin olursunuz?
• Korkuyu gerilemek değil, ilerlemek için nasıl tercih edebilirsiniz?
• Başarılı insanlar işlerini nasıl büyütüyor?
• Sektörünüze nasıl hükmedersiniz?

Kim normal veya sıradan olmak ister ki? 10X Kuralı başarılı bireylerin sahip olduğu düşünce yapısına sizin de ulaşmanızı sağlayacak olan bir rehber kitap. Bu kitapta anlatılanları uygulamak için özel bir eğitime, yeteneğe veya şansa gereksiniminiz yok. Sadece başarıya karşı bakış açınızı değiştirmeniz gerek.

Bu kitap tam da bu noktada devreye giriyor ve kendinize güveninizi nasıl artıracağınızı, büyük başarılar için gereken aksiyonları nasıl almanız gerektiğini ve bu disiplini yaşamınızın her alanında nasıl uygulayabileceğinizi anlatıyor.

“Grant Cardone kitabıyla tam on ikiden vuruyor, bireylerin başarıya ulaşmalarının arkasında yatan gerçek nedeni anlatıyor.”
Brian Tracy, Yazar

Grant Cardone 10X Kuralı’nda başarıya ulaşmak için geçmişinizin, genetik yapınızın veya kişisel bağlantılarınızın hiç de önem taşımadığını gösteriyor.”
Gary Stern, Gazeteci

“Bu kitaba bayıldım. 10X Kuralı sonuna kadar haklı! Pek çok insanın görmezden geldiği ve sonra ‘Niye başarısız oldum?’ diye sorduğu o büyük problemi konu alıyor: Emek!”
Larry Winget, New York Times çoksatan yazarı

“Grant Cardone insanlara, arzuladıkları başarıya ulaşabilmeleri için ne yapmaları gerektiğini gösteriyor! Bu kitap, okurları derinden sarsacak!”
Barry Poznick, Prodüktör

“Eğer yaşamınızda hedef koymak sizin için pek de mühim değilse 10X Kuralı’nı okuyarak vakit kaybetmeyin. Eğer okuyacaksanız bilin ki Grant’ın kitabı bu hususta yeni bir mihenk taşı. Bir arkadaşınıza veya meslektaşınıza armağan edin ve onların da hayatları değişsin.”
Bill Jenkins, Kawasaki Motor Amerika Ulusal Satış Müdürü

10X Kuralı
Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark kitap özeti

10X Kuralı
Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark pdf oku

10X Kuralı
Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu